−4 %
Delenummer 811.160
Produsent ELRING 
EAN numrene 4041248757734
Garanti 24 måneder
Produsentens anbefalte pris
kr 750
Din pris
kr 719inkl.MVA
kr 575,20ekskl.MVA
Du sparer
kr 31
Paino 0.196000
Alkuperämaa DE
Vikt 0.196000
Ursprungsland DE
Tilleggsvare /tilleggsinfo med tetning
For lader med OE-nummer 759171-1
For lader med OE-nummer 759171-2
For lader med OE-nummer 759171-3
For lader med OE-nummer 765015-1
For lader med OE-nummer 765015-2
For lader med OE-nummer 765015-3
For lader med OE-nummer 765015-4
For lader med OE-nummer 765015-5004S
For lader med OE-nummer 7701476620
For lader med OE-nummer 7701477162
For lader med OE-nummer 7701477853
For lader med OE-nummer 7701478918
For lader med OE-nummer 7711497063
For lader med OE-nummer 7711497401
For lader med OE-nummer 8201124245
For lader med OE-nummer 8201124252
Tilleggsartikkel/tilleggsinfo 2 med skruer
Varetariffnummer 8 484 900 000
Monteringssett, lader ELRING 811160. Bildel kompatibel med følgende biler: Renault Laguna, Espace, Vel, Satis, Dacia. GTIN for dette produktet er 4041248757734.

OEM numrene Orginal Utstyr Produsent