−13 %
Delenummer JBU779
Produsent TRW 
EAN numrene 3322937954155
Garanti 24 måneder
Produsentens anbefalte pris
kr 285
Din pris
kr 249inkl.MVA
kr 199,20ekskl.MVA
Du sparer
kr 36
Paino 0.340000
Alkuperämaa DE
Vikt 0.501000
Ursprungsland TW
Váha 0.505
Lagringstype Gummimetallager
Styretype for casterstag
For OE-nr. 2113304311
For OE-nr. 2113304411
For OE-nr. 2113302911
For OE-nr. 2113301511
For OE-nr. 2113301111
For OE-nr. 2113303011
For OE-nr. 2113301611
For OE-nr. 2113301211
Monteringsposisjon framaksel
Monteringsposisjon nede
Monteringsposisjon på begge sider
Monteringsposisjon foran
SVHC Ingen informasjon tilgjengelig, ta kontakt med produsenten!
Feste, styrestag TRW JBU779. Bildel kompatibel med følgende biler: Mercedes-Benz CLS, SL. GTIN for dette produktet er 3322937954155.

OEM numrene Orginal Utstyr Produsent